Poslovni forum Srbija – Slovenija

28.1.2019 – Gospodarska zbornica Slovenije in Privredna komora Srbije sta v okviru uradnega obiska predsednika Republike Slovenije g. Boruta Pahorja z izhodno poslovno delegacijo pri predsedniku Republike Srbije g. Aleksandarju Vučiću v Beogradu organizirali Poslovni forum Srbija – Slovenija, ki se ga je udeležilo kar 400 podjetij. To je največji forum v Beogradu dosedaj, ki so se ga udeležili tudi številni člani našega Društva, med njimi tudi podpredsednik Društva BASS in častni konzul Republike Srbije v Sloveniji Tomaž Kavčič.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s