Člani društva BASS so se zbrali na zadnjem, prednovoletnem srečanju

Predsednik društva Goran Medić je povzel aktivnosti, ki smo jih v društvu organizirali od ustanovitve, februarja letos, dalje. Prvič se je srečanju pridružila tudi nova ambasadorka Republike Srbije v Sloveniji, njena ekscelenca ga. Zorana Vlatković. Člane pa je pozdravil tudi, pred kratkem imenovani, častni konzul Republike Srbije, Tomaž Kavčič, sicer

podpredsednik društva BASS.

Na srečanju je bil premierno predstavljen tudi nov Fructalov gin – Monologue – pri razvoju katerega je kot kulinarični mojster sodeloval prav Tomaž Kavčič.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s