Majsko srečanje v Vili Vipolže

8. maja smo se srečali na neformalnem srečanju članov društva BASS v Vili Vipolže, natančneje v Vinoteki Kruh in Vino. V prekrasnem ambientu smo uživali v dobrotah našega podpredsednika – Tomaža Kavčiča – o vinu, natančneje o skrivnostih šampanjcev in penečih vinih, nas je podučil vrhunski briški vinar Marko Skočaj – Dolfo. Hkrati pa smo imeli priložnost spoznati ravno ta dan imenovanega, novega državnega prvaka v sommelierstvu – Martina Guzovina.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s