Tomaž Kavčič se v Beogradu srečal z g. Aleksandarjem Vučićem in g. Markom Čadežem

 

Konec preteklega tedna se je podpredsednik Društva BASS in častni konzul Republike Srbije v Sloveniji, Tomaž Kavčič, v Beogradu srečal s predsednikom Srbije g. Aleksandarjem Vučićem. Ob tej priložnosti je predstavil strategijo lani ustanovljenega Slovensko-srbskega poslovnega društva BASS in naše dosedanje delovanje, s predsednikom Privredne komore Srbije, g. Markom Čadežem pa sta spregovorila o strateškem načrtu Društva BASS, za letos načrtovanih aktivnostih in možnostih sodelovanja med Privredno komoro in Društvom BASS.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s