Julijsko srečanje

Na našem julijskem srečanju članov društva, ki je potekalo 12.7.2018, se nam je pridružil  predsednik Privredne komore Srbije g. Marko Čadež in društvu izkazal vso podporo pri gradnji in jačanju gospodarskega sodelovanja med Slovenijo in Srbijo. Ob tej priložnosti so: ambasadorka Republike Srbije v Sloveniji njena ekscelenca, ga. Zorana Vlatković, g. Marko Čadež in predsednik ter podpredsednik društva BASS Goran Medić in Tomaž Kavčič tudi uradno otvorili sedež društva na Dvorcu Zemono. Sicer pa je bila tema srečanja predavanje o novem trendu v oglaševanju – imenovanem “goodvertising”, ki ga je predstavila naša članica Mojca Randl ter humanitarni projekt društva BASS, Zveze prijateljev mladine Moste – Polje in NGO Play iz Novega Sada. V okviru tega projekta, pri Društvu BASS vsako leto poskrbimo, da se otroci iz socialno šibkih družin iz Slovenije udeležijo eno-tedenskega humnitarno-košarkaškega kampa na Fruški gori.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s